077-5030001 | 054-2313134

חוגי הקרקס לילדים ונוער

ברוכים הבאים למצטרפים החדשים ולתלמידינו הוותיקים!

הרשמה לחוגי הקרקס שנת תשפ"ג 2022-2023

הורים יקרים,
בדף זה תוכלו למצוא את כל המידע אודות חוגי הקרקס שלנו. 
לפני מעבר לטופס ההרשמה המקוון אנו ממליצים בחום לקרוא את ההנחיות למילוי טופס ההרשמה.

שימו לב: ב-1/9 מתבצעת גביה חד-פעמית של 180 ש"ח עבור השתתפות בתשלומי ביטוח הקרקס. 
למעוניינים בשיעורי ניסיון – ניתן להגיע לשני שיעורי התנסות. על מנת לשריין מקום בחוג הרצוי, יש לבצע הרשמה באתר, כולל הסדרת תשלום. במידה ולא מעוניינים להמשיך -יש להודיע על פרישה במייל למשרד (ilcircus@gmail.com) – אנו נבטל את ההרשמה ולא תבוצע גביה של התשלום החודשי לחוג. במקרה זה- דמי הביטוח מהווים תשלום עבור שיעורי הניסיון.

המקצועות הנלמדים מגן חובה ועד תיכון:
* אקרובאלנס להורים וילדים – תרגול זוגי בו יוצרים פירמידות זוגיות המבוססות על שיווי משקל, כח וגמישות.
* אקרובטיקה אווירית – אמנות הטיפוס והתנועה על גבי מתקנים תלויים – טרפז, טיסו, חבל וחישוק.
התעמלות קרקע – תרגול דינאמי על מזרן (אייר-פלור): גלגולים, עמידות ידיים, גלגלונים, סלטות, פירמידות ועוד.. 
* ג'אגלינג – להטוטים בשלל אביזרים: כדורים, מקלות, דיאבולו, הולה הופ ועוד. ומיומנויות שיווי משקל: הליכה על חבל, קביים ועוד. 
 
לכל שאלה בנושא בחירת החוג המתאים לילד/תך, אנו זמינים במייל או בוואטסאפ ונשתדל לענות בהקדם.  

ilcircus@gmail.com / 054-2313134 / 077-5030001

עפרה, נועה, סמדר 
וצוות המורים  

מערכת חוגי תשפ"ב 2022-2023

שימו לב:

* על מנת לבחור את הקורס הנכון מומלץ לזכור את מספר החוג הרצוי בטבלת החוגים בדף זה. 
* הנחות:
באופן אוטומטי מחושבת הנחה על חוג שני ומעלה או הנחת אחים, בגובה של 10% (על החוג הזול ביניהם) – רק במידה ומבצעים את התשלום עבור כל החוגים יחד. 
במידה ואתם מבצעים את ההרשמה במועדים שונים – אנא פנו למשרד על מנת לקבל את ההנחה. כתבו וואטסאפ למספר 054-2313134.    
* עלות חד פעמית של השתתפות בתשלומי ביטוח הקרקס - 180 ש"ח
לאחר בחירת הקורס תועברו לדף התשלום. הסכום הכתוב הינו העלות החודשית + 180 ש"ח. 
בפועל, הגביה תתבצע בשני שלבים: ב-1/9 תחוייבו על סך 180 ש"ח ובסוף חודש ספטמבר תתבצע הגביה של המחיר החודשי (אלא אם כן תשלחו לפני כן הודעת פרישה במייל לכתובת ilcircus@gmail.com   
* התשלום הוא עבור מספר השיעורים המתקיימים בפועל במשך השנה. בחודשים אוקטובר ואפריל יתבצע קיזוז של שיעורים המתבטלים בחגים. בשאר חודשי השנה התשלום הינו קבוע ואינו משתנה. 
* אחרי התשלום נוצרות הוראות קבע לכל חוג בנפרד (לנרשמים ליותר מחוג/ילד אחד).

טופס הרשמה לרשימת המתנה או בקשה להתייעצות

במידה ומילאתם טופס הרשמה וקיבלתם הודעה שהחוג מלא, נודה לכם על מילוי טופס זה על מנת שנוכל ליצור עמכם קשר במידה ומתפנה מקום ו/או נפתחת קבוצה חדשה המתאימה לכם. בנוסף, טופס זה מיועד לשליחת בקשה להתייעצות. נשתדל ליצור עמכם קשר בהקדם!

חוגי הקרקס לילדים ונוער - מידע נוסף:

  • ילדי כיתות א' מוזמנים לחוג "משחקי קרקס" אשר משלב את מיומנויות הקרקס העיקריות: אקרובטיקה אווירית, התעמלות קרקע וג'אגלינג. החוג מספק התנסות ראשונית וחווייתית בעולם הקרקס.
  • ילדי כיתות ב'-ג' יכולים לבחור בין חוג אקרובטיקה אווירית בלבד (עד 12 ילדים/ות בקבוצה) או חוג המשלב אקרובטיקה אווירית והתעמלות קרקע. החוג המשולב מתנהל במתכונת של קבוצה כפולה (24 משתתפים/ות) אשר מקיימים חימום משותף (15 דקות) ולאחר מכן נפרדים לשתי קבוצות ונהנים משיעור של 35 דקות בכל מקצוע. השיעור מסתיים בשיחרור ומתיחות. אין חובה להגיע פעמיים בשבוע.
  • ילדי כיתות ד'-ו' יכולים לבחור בין חוג אקרובטיקה אווירית בלבד (עד 12 ילדים/ות בקבוצה) או חוג המשלב אקרובטיקה אווירית והתעמלות קרקע או ג'אגלינג. ניתן להגיע פעם אחת בשבוע או יותר, לשיקולכם. החוגים המשולבים מתקיימים במתכונת של קבוצה כפולה (24 משתתפים/ות) אשר מקיימים חימום משותף במשך חצי שעה ולאחר מכן נפרדים לשתי קבוצות ונהנים משיעור של 45 דקות בכל מקצוע (אוויר+קרקע או אוויר+ג'אגלינג)
  • החל מכיתה ז' מוזמנים לחוגי הנוער (או ללהקה הייצוגית). חוגי הנוער מתקיימים בקבוצה אחת (עד 12 משתתפים/ות בקבוצה). (ניתן להגיע פעם אחת בשבוע או יותר, לשיקולכם).

להקת הנוער הייצוגית:

הלהקה מגיעה לשלושה ימי אימונים בשבוע ומקיימת שלל אירועים ומופעים לאורך השנה. תוכנית האימונים של הלהקה כוללת העשרה במחול ותיאטרון בנוסף ללימודי מיומנויות הקרקס. הצטרפות ללהקה תלויה במגוון קריטריונים. המעוניינים בפרטים נוספים מוזמנים לפנות אלינו.