077-5030001 | 054-2313134

חוגי הקרקס לילדים ונוער

ברוכים הבאים למצטרפים החדשים ולתלמידינו הוותיקים!

הרשמה לחוגי הקרקס שנת תשפ"ג 2022-2023

המקצועות הנלמדים מגן חובה ועד תיכון:
* אקרובאלנס להורים וילדים – תרגול זוגי בו יוצרים פירמידות זוגיות המבוססות על שיווי משקל, כח וגמישות.
* אקרובטיקה אווירית – אמנות הטיפוס והתנועה על גבי מתקנים תלויים – טרפז, טיסו, חבל וחישוק.
התעמלות קרקע – תרגול דינאמי על מזרן (אייר-פלור): גלגולים, עמידות ידיים, גלגלונים, סלטות, פירמידות ועוד.. 
* ג'אגלינג – להטוטים בשלל אביזרים: כדורים, מקלות, דיאבולו, הולה הופ ועוד. ומיומנויות שיווי שקל: הליכה על חבל, קביים ועוד. 
* קרקס טיפולי – לפרטים נוספים. 
 
לכל שאלה בנושא בחירת החוג המתאים לילד/תך, אנו זמינים במייל או בוואטסאפ ונשתדל לענות בהקדם.  

ilcircus@gmail.com / 054-2313134 / 077-5030001

עפרה, נועה, סמדר 
וצוות המורים  

מערכת חוגי תשפ"ב 2022-2023

מידע חשוב לפני מעבר לשלב ההרשמה:

* על מנת לשריין מקום בחוג יש להשלים את כל תהליך הרישום, כולל תשלום.

* לפני מעבר לטופס ההרשמה מומלץ לזכור את מספר החוג הרצוי בטבלת החוגים בדף זה. 

* במידה ואתם מעוניינים להרשם לחוג מלא, מוזמנים לפנות בהודעת וואטסאפ למשרד על מנת להכנס לרשימת המתנה - 054-2313134

  • אופן התשלום: הוראות קבע לכל חוג בנפרד (לנרשמים ליותר מחוג/ילד אחד). ישנה עלות חד פעמית של השתתפות בתשלומי ביטוח הקרקס – 180 ש"ח. לאחר מילוי פרטי ההורה והילד/ה ובחירת הקורס הרצוי תועברו לדף התשלום. הסכום הכתוב הינו העלות החודשית + 180 ש"ח חד פעמי. בפועל, הגביה תתבצע בשני שלבים: ב-1/9 תחוייבו על סך 180 ש"ח ובסוף חודש ספטמבר תתבצע הגביה של המחיר החודשי (אלא אם כן תשלחו לפני כן הודעת פרישה לנייד המשרד 054-2313134
  • למעוניינים בשיעורי ניסיון – יש לבצע הרשמה לחוג, כולל הסדרת תשלום. ניתן להגיע לשני שיעורי התנסות, ובמידה ולא מעוניינים להמשיך – יש להודיע על כך בהודעת וואטסאפ לנייד המשרד 054-2313134 – ואנו נבטל את ההרשמה ולא תבוצע גביה של התשלום החודשי לחוג. במקרה זה, דמי הביטוח – 180 ש"ח מהווים תשלום עבור שיעורי הניסיון.
  • הנחות: ישנה הנחה של 10% עבור אח/ות שני/ה או חוג שני (הזול ביניהם).
    ההנחה מחושבת באופן אוטומטי רק במידה ומבצעים את התשלום עבור כל החוגים באותו מעמד רישום. במידה ואתם מבצעים את ההרשמה במועדים שונים – אנא פנו למשרד על מנת לקבל את ההנחה. כתבו וואטסאפ למספר 054-2313134.    

* התשלום הוא עבור מספר השיעורים המתקיימים בפועל במשך השנה. בחודשים אוקטובר ואפריל יתבצע קיזוז של שיעורים המתבטלים בחגים. בשאר חודשי השנה התשלום הינו קבוע ואינו משתנה. 

טופס הרשמה לרשימת המתנה או בקשה להתייעצות

במידה ומילאתם טופס הרשמה וקיבלתם הודעה שהחוג מלא, נודה לכם על מילוי טופס זה על מנת שנוכל ליצור עמכם קשר במידה ומתפנה מקום ו/או נפתחת קבוצה חדשה המתאימה לכם. בנוסף, טופס זה מיועד לשליחת בקשה להתייעצות. נשתדל ליצור עמכם קשר בהקדם!

חוגי הקרקס לילדים ונוער - מידע נוסף:

  • ילדי כיתות א' מוזמנים לחוג "משחקי קרקס" אשר משלב את מיומנויות הקרקס העיקריות: אקרובטיקה אווירית, התעמלות קרקע וג'אגלינג. החוג מספק התנסות ראשונית וחווייתית בעולם הקרקס.
  • ילדי כיתות ב'-ג' יכולים לבחור בין חוג אקרובטיקה אווירית בלבד (עד 12 ילדים/ות בקבוצה) או חוג המשלב אקרובטיקה אווירית והתעמלות קרקע. החוג המשולב מתנהל במתכונת של קבוצה כפולה (24 משתתפים/ות) אשר מקיימים חימום משותף (15 דקות) ולאחר מכן נפרדים לשתי קבוצות ונהנים משיעור של 35 דקות בכל מקצוע. השיעור מסתיים בשיחרור ומתיחות. אין חובה להגיע פעמיים בשבוע.
  • ילדי כיתות ד'-ו' יכולים לבחור בין חוג אקרובטיקה אווירית בלבד (עד 12 ילדים/ות בקבוצה) או חוג המשלב אקרובטיקה אווירית והתעמלות קרקע או ג'אגלינג. ניתן להגיע פעם אחת בשבוע או יותר, לשיקולכם. החוגים המשולבים מתקיימים במתכונת של קבוצה כפולה (24 משתתפים/ות) אשר מקיימים חימום משותף במשך חצי שעה ולאחר מכן נפרדים לשתי קבוצות ונהנים משיעור של 45 דקות בכל מקצוע (אוויר+קרקע או אוויר+ג'אגלינג)
  • החל מכיתה ז' מוזמנים לחוגי הנוער (או ללהקה הייצוגית). חוגי הנוער מתקיימים בקבוצה אחת (עד 12 משתתפים/ות בקבוצה). (ניתן להגיע פעם אחת בשבוע או יותר, לשיקולכם).

להקת הנוער הייצוגית:

הלהקה מגיעה לשלושה ימי אימונים בשבוע ומקיימת שלל אירועים ומופעים לאורך השנה. תוכנית האימונים של הלהקה כוללת העשרה במחול ותיאטרון בנוסף ללימודי מיומנויות הקרקס. הצטרפות ללהקה תלויה במגוון קריטריונים. המעוניינים בפרטים נוספים מוזמנים לפנות אלינו.