חוגי הקרקס לילדים ונוער

ברוכים הבאים למצטרפים החדשים ולתלמידינו הוותיקים!

הרשמה לחוגי הקרקס שנת תשפ"ד 2023-2024

המקצועות הנלמדים מגן חובה ועד תיכון:
* אקרובאלנס להורים וילדים – תרגול זוגי בו יוצרים פירמידות זוגיות המבוססות על שיווי משקל, כח וגמישות.
* אקרובטיקה אווירית – אמנות הטיפוס והתנועה על גבי מתקנים תלויים – טרפז, טיסו, חבל וחישוק.
התעמלות קרקע – תרגול דינאמי על מזרן (אייר-פלור): גלגולים, עמידות ידיים, גלגלונים, סלטות, פירמידות ועוד.. 
* ג'אגלינג – להטוטים בשלל אביזרים: כדורים, מקלות, דיאבולו, הולה הופ ועוד. ומיומנויות שיווי שקל: הליכה על חבל, קביים ועוד. 
* תיאטרון, מחול ויצירה (במסלול העמקה ובלהקה הייצוגית).
* קרקס טיפולי – לפרטים נוספים. 
 
לכל שאלה בנושא בחירת החוג המתאים לילד/תך, אנו זמינים במייל או בוואטסאפ ונשתדל לענות בהקדם.  

ilcircus@gmail.com / 054-2313134 / 077-5030001

עפרה, הילה וסמדר

מערכת חוגי תשפ"ד 2023-2024

מידע חשוב לפני מעבר לשלב ההרשמה:

* על מנת לשריין מקום בחוג יש להשלים את כל תהליך הרישום, כולל תשלום.

* לפני מעבר לטופס ההרשמה מומלץ לזכור את מספר החוג הרצוי בטבלת החוגים בדף זה. 

* במידה ואתם מעוניינים להרשם לחוג מלא, מוזמנים לכתוב לנובקשה להיכנס לרשימת המתנה.

* ישנה עלות חד פעמית של השתתפות בתשלומי ביטוח הקרקס – 180 ש"ח.

  • אופן התשלום: הוראות קבע לכל חוג בנפרד (לנרשמים ליותר מחוג/ילד אחד). לאחר מילוי פרטי ההורה והילד/ה ובחירת הקורס הרצוי תועברו לדף התשלום. הסכום הכתוב הינו העלות החודשית + 180 ש"ח חד פעמי. בפועל, הגביה תתבצע בשני שלבים: ב-1/9 תחוייבו על סך 180 ש"ח ובסוף חודש ספטמבר תתבצע הגביה של המחיר החודשי (אלא אם כן תשלחו לפני כן הודעת פרישה לנייד המשרד)
  • למעוניינים בשיעורי ניסיון – יש לבצע הרשמה לחוג, כולל הסדרת תשלום. ניתן להגיע לשני שיעורי התנסות, ובמידה ולא מעוניינים להמשיך – יש להודיע על כך לנייד המשרד ואנו נבטל את ההרשמה ולא תבוצע גביה של התשלום החודשי לחוג. במקרה זה, דמי הביטוח – 180 ש"ח מהווים תשלום עבור שיעורי הניסיון.
  • הנחות: ישנה הנחה של 10% עבור אח/ות שני/ה או חוג שני (הזול ביניהם).
    ההנחה מחושבת באופן אוטומטי רק במידה ומבצעים את התשלום עבור כל החוגים באותו מעמד רישום. במידה ואתם מבצעים את ההרשמה במועדים שונים – אנא פנו למשרד על מנת לקבל את ההנחה. כתבו וואטסאפ למספר 054-2313134.    

* לידיעתכם, התשלום הוא עבור מספר השיעורים המתקיימים בפועל במשך השנה. בחודשים אוקטובר ואפריל יתבצע קיזוז של שיעורים המתבטלים בחגים. בשאר חודשי השנה התשלום הינו קבוע ואינו משתנה. 

לכל שאלה אנא צרו קשר בהודעת וואטסאפ למספר 054-2313134 ואנו נחזור אליכן.ם בהקדם.

* שימו לב - ללא הזנת פרטי כרטיס אשראי, מקומכם בחוג אינו מובטח.

טופס הרשמה לרשימת המתנה או בקשה להתייעצות

במידה ומילאתם טופס הרשמה וקיבלתם הודעה שהחוג מלא, נודה לכם על מילוי טופס זה על מנת שנוכל ליצור עמכם קשר במידה ומתפנה מקום ו/או נפתחת קבוצה חדשה המתאימה לכם. בנוסף, טופס זה מיועד לשליחת בקשה להתייעצות. נשתדל ליצור עמכם קשר בהקדם!

חוגי הקרקס לילדים ונוער - מידע נוסף:

  • ילדי כיתות א' מוזמנים לחוג "משחקי קרקס" אשר משלב את מיומנויות הקרקס העיקריות: אקרובטיקה אווירית, התעמלות קרקע וג'אגלינג. החוג מספק התנסות ראשונית וחווייתית בעולם הקרקס. 
  • ילדי כיתות ב'-ג' יכולים לבחור בין חוג אקרובטיקה אווירית בלבד (עד 12 ילדים/ות בקבוצה) או חוג המשלב אקרובטיקה אווירית והתעמלות קרקע או ג'אגלינג. החוג המשולב מתנהל במתכונת של קבוצה כפולה (24 משתתפים/ות) אשר מקיימים חימום משותף (15 דקות) ולאחר מכן נפרדים לשתי קבוצות ונהנים משיעור של 35 דקות בכל מקצוע. השיעור מסתיים בשיחרור ומתיחות. אין חובה להגיע פעמיים בשבוע.
  • ילדי כיתות ד'-ו' יכולים לבחור בין חוג המשלב אקרובטיקה אווירית והתעמלות קרקע או חוג המשלב אקרובטיקה אווירית וג'אגלינג. ניתן להגיע פעם אחת בשבוע או יותר, לשיקולכם. החוגים המשולבים מתקיימים במתכונת של קבוצה כפולה (24 משתתפים/ות) אשר מקיימים חימום משותף במשך חצי שעה ולאחר מכן נפרדים לשתי קבוצות ונהנים משיעור של 45 דקות בכל מקצוע (אוויר+קרקע או אוויר+ג'אגלינג).
  • מסלול העמקה לכיתות ד-ו: ילדי כיתות ד-ו, בעלי ניסיון של שנה לפחות בקרקס, המעוניינים להעמיק את הכשרתם, מוזמנים להרשם למסלול העמקה – המשלב את חוגים מספר 17, 18 ו-19. עלות המסלול – 640 ש"ח לחודש.
  • כיתה ז' ומעלה: ניתן לבחור בין אקרובטיקה אווירית בלבד, או שילוב של אקרובטיקה אווירית וג'אגלינג. למתקדמים ישנה אפשרות להרשם להתעמלות קרקע בלבד או שילוב של אוויר וקרקע. חוגי הנוער מתקיימים בקבוצה אחת (עד 12 משתתפים/ות בקבוצה). ניתן להגיע פעם אחת בשבוע או יותר, לשיקולכם.

להקת הנוער הייצוגית:

הלהקה מגיעה לשלושה ימי אימונים בשבוע ומקיימת שלל אירועים ומופעים לאורך השנה. תוכנית האימונים של הלהקה כוללת העשרה במחול ותיאטרון בנוסף ללימודי מיומנויות הקרקס. הצטרפות ללהקה תלויה במגוון קריטריונים. המעוניינים בפרטים נוספים מוזמנים לפנות אלינו.